Görme Engelliler

ÖĞRETMENLERİMİZ

   

öğretmenlerimiz

 

Emine ELDEM-Türkçe Öğretmeni


1984 Denizli doğumluyum. İlk,orta ve lise tahsilimi Denizli de tamamladıkatan sonra Üniversite tahsilimi Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakultesinde tamamladım. 2012 yılında Karapınar da Türkçe öğretmeni olarak göreve başladım.

 

 

                                  Fatmagül BENLİ-Türkçe Öğretmeni

 

                           1987 yılında Ankara’da doğmuşum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Ankara’da tamamladım. Üniversiteyi Gazi Üniversitesi                        Türkçe Öğretmenliği bölümünde tamamlayarak 2009 yılında Bolu Dörtdivan Şehit Orhan Yalçın Ortaokulu’nda göreve                                  başladım. 2013 yılında Nevşehir Karapınar’a tayin oldum. Evli ve bir çocuk annesiyim.

 

 

öğretmenlerimiz 

Murat ZENGİN-Matematik Öğretmeni

Nevşehirin Ürgüp ilçesine bağlı Mazı köyünde 1983 yılında dünyaya gelmişim. İlkokul, ortaokul ve liseyi Nevşehir merkezde okudum.Üniversiteyi Sivas Cumhuriyet Üniversitesin de İlköğretim Matematik öğretmenliğini okuyarak tamamladım. Sırasıyla Isparta’da , Tokat ‘da ,Muş’da görev yaptım. 2012 yılından itibaren bu okulda görev yapmaktayım.


 

öğretmenlerimiz
Muazzez YILDIRIM-İngilizce Öğretmeni

1980 yılında Kırşehir’in Mucur ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve Orta öğrenimini Kırşehir’de tamamladı. 2002 yılında Ankara Gazi Üniversitesi, Yabancı Diller Eğitimi Fakültesi, İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olarak aynı yıl Kırşehir Prof. Dr. Erol Güngör İlköğretim Okulu’nda İngilizce Öğretmenliği görevine atandı. Daha sonra İstanbul Atatürk İlköğretim Okulu, Osmangazi İlköğretim Okulu, Gürpınar Azime Yılmaz İ.Ö.O ve Gazi Anadolu Lisesi’nde çalıştı. 2011-2012 Eğitim öğretim yılında Nevşehir MEM Arge Ekibi’nde görev alan öğretmenimiz 2012 Eylül’ ünden bu yana okulumuzda fiilen çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 

öğretmenlerimiz

 

Kübra DOĞAN -İngilizce Öğretmeni


1990 Nevşehir doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Nevşehir de tamamladıktan sonra .Üniversite tahsilimi 9 Eylül Üniversitesin de tamamladım . 2012 de Karapınar İngilizce Öğretmeni olarak göreve başladım .

 

 


menduha kanık 

Memduha KANIK- Sosyal Bilgiler Öğretmeni

1982 Konya-Ereğli doğumluyum.İlk,orta ve lise öğrenimimi Ereğli’de ,üniversite eğitimimi Konya Selçuk Üniversitesi’nde tamamladım.2004 yılında Diyarbakır’ın Eğil ilçesinde göreve başladım.Mersin’in Tarsus  ve Karaman’ın Ermenek ilçelerinde görev yaptım.2010 yılında Karapınar’a geldim.Halen bu okulda görev yapmaktayım.Evli ve 2 çocuk annesiyim.

 

 

öğretmenlerimiz

 

Selma KURU- Din Kültür Ve ahlak Bilgisi Öğretmeni


1977 de Nevşehir in Kızılağıl köyünde doğmuşum. İlk, orta ve lise tahsilimi Kırklareli de tamamladım. Erciyes Üniversitesi İlahiyat Fakultesi mezunuyum. 2012 yılında Karapınar İbrahim Şeker ortaokulunda göreve başladım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

 

 

öğretmenlerimiz 

Derya TOK-Müzik Öğretmeni

1990 tarihinde Bodrum da doğdum.İlk, orta ve lise tahsilimi Muğla da tamamladım. Üniversite tahsilimi Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi Müzik Anabilim dalında tamamladıkdan sonra. 2012 yılında Karapınar a atandım .

 

 

 

öğretmenlerimiz


Hatice Özçiftçi-Görsel Sanatlar Öğretmeni


1984 yılında Bolu/ Yeniçağ da dünyaya geldim. İlkokul ve orta öğrenimimi Yeniçağda tamamladım.Bolu Anadolu Meslek Lisesi Grafik bölümünü tamamladım. Trakya Üniversitesi GüzelSanatlar Fakültesi Resim-iş Öğretmenliğinden mezun oldum.2012 yılından itibaren Karapınar da görev yapmaktayım.

 

 

öğretmenlerimiz

 

Levent SUSAR-Beden Eğitimi Öğretmeni


1976 Hatay-Belen doğumluyum.İlkokulu Belen ,orta okul ve liseyi İskenderun da tamamladım.Üniversiteyi Gürcistan Beden eğitimi ve spor Öğretmenliği bölümünde tamamladım.2002-2005 yılları arasında özel sektörde çalıştım. 2006 yılından itibaren futbol hakemliği, masörlük ve futbol antrönörlüğü yaptım.2012 yılından itibaren Karapınar da görev yapmaktayım.